מעגל מתופפים בכותל? מתופפים בירושלים? להזמנה מהירה

בר מצווה בכותל חוגגים עם מתופפי המדבר 
מעגל מתופפים בכותל זה אנחנו מתופפים בירושלים הכי טוב שיש!
בר מצווה בכותל חוגגים עם מתופפי המדבר 052-4457700

מתופפים לבר מצווה בכותל המערבי היא בחירת חובה…בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה חדשה ישנה של עריכת ו הפקת בר מצווה בכותל המערבי בירושלים,

את גל בר המצוות בירושלים מובילים לעניות דעתי מעגלי המתופפים כשהם עטויים בבגדים לבנים מצוידים בתופים ושופרות הם מנצחים על תהלוכת בר המצווה הכול כך מיוחדת,
ירושלים טומנת בחופה מגוון רחב של מסעדות כשרות בסמוך לכותל והמתופפים מצטרפים לשמחה גם אחרי התהלוכה כי דברים טובים אי אפשר להפסיק…
יחד עם זאת מעגל מתופפים בירושלים יכולים להצטרף לאותם משפחות שבחרו לחגוג את בר המצווה שלהם באחד מבתי הכנסת העתיקים החבויים בין הסמטאות המרתקות של ירושלים ויחד עם זאת לערוך ביקור בכותל המערבי.

מעגל מתופפים בירושלים בראש התהלוכה

בר מצווה בכותל

חוגגים עם שרו הפקות

0529-772-809 – התקשרו עכשיו -"שָׂרוּ" – הפקת אירועים


בר מצווה בכותל חוגגים עם מתופפי המדבר 052-4457700

המתופפים האנרגטיים שלנו מלהקת מתופפי המדבר ספינת הדגל של עולם המתופפים בישראל, ימתינו לכם ממש איך שאתם יורדים מהאוטובוס, תרועות השופר יהדהדו באזנכם ויישאו את התפילות היישר אל אוזנו של מלך מלכי המלכים שהבטיח השכינה לעולם לא תעזוב את שריד בית מקדשנו. חתן בר המצווה נקרא לראש התהלוכה וביחד אתכם בני המשפחה נצעד בתהלוכה שמחה וססגונית מלווה בהרבה מאוד שירים ישראליים, יהודים שכולנו מכירים ואוהבים. אפשר להוסיף חופת חתנים לתהלוכה כך שחתן בר המצווה יצעד מתחת לחופה.

מעגל מתופפים וכליזמרים שילוב מנצח
בר מצווה בכותל חוגגים עם מתופפי המדבר 052-4457700

לתהלוכת התופים אפשר לצרף כלי נשיפה שמכניס הרבה אקשיין למערכת הקצב המשומנת של המתופפים, עם התפתחות הז'אנר של חגיגות בר מצווה בכותל המערבי בירושלים, אנחנו יכולים להעצים את תהלוכת המתופפים עם כלי נגינה נוספים כמו אקורדיון, כינור חליל צד, סקסופון או קלרינט. אפשר לבחור כלי נגינה אחד בנוסף למתופף, אולם אפשר להרכיב גם צוות של שלושה נגנים ויותר.

למען האמת הצוות הכי מוצלח הוא של מתופף וסקסופוניסט מקצועיים מלהקת מתופפי המדבר בכדי שיקיצו את האורחים שלכם, ברשותנו ארסנל ענק של מבחר שירים הכוללים שירי ארץ ישראל, שירים חסידים ואפילו שירי חפלא ומוזיקה מרוקאית.

מעגל מתופפים לכותל איך בוחרים?
בר מצווה בכותל חוגגים עם מתופפי המדבר 052-4457700

אפקט הפלאפל הישראלי לא פסח על תהלוכות המתופפים בירושלים ואל העגלה הדוהרת במקצבי המתופפים עלו גם כאלה שהם לא ממש מתופפים וזו בלשון המעטה… אז איך בעצם נדע איך לבחור את המתופפים שינחו את תהלוכת התופים בדרך לכותל?

ראשית בעידן היוטיוב אפשר לראות הלכה למעשה מי יהיה באירוע שלנו…. רצוי לראות סרטים לא ערוכים בכדי שנוכל לעמוד על טיב הנגנים שנבחר לאירוע שלנו, שנית יש להתעקש ולבקש את שמות הנגנים שיהיו בבר המצווה שלכם ושלישי בקשו המלצות מחברים שכבר חגגו בר מצווה בכותל ויש להם ניסיון עם להקות טובות שמכירות את מלאכת התיפוף ויודעים להניע את הקבוצה לשמוח לשיר ולרקוד בדרך לכותל…

לסיכום:
בר מצווה בכותל חוגגים עם מתופפי המדבר 052-4457700

מכל היום הגדול הזה אני מבטיחה לכם את תהלוכת המתופפים בירושלים אתם תזכרו הכי הרבה וכנראה גם לכל החיים, בר מצווה בכותל בליווי מתופפים היא חוויה מעצימה שאסור בשום פנים ואופן לוותר עליה, תשקיעו בחיפוש להקה טובה ומנוסת עם רפרטואר עשיר, להקה ותיקה שיודעת לכבד את האורחים לעמוד בלוח זמנים ואפילו להתלבש בצורה אסטטית, לא פעם אני מזועזעת מהלבוש המרושל של בעלי מקצוע שמגיעים בצורה שאינה הולמת את האירוע.

אז אחרי או לפני שסגרתם צלמים לכותל, חברת הפקה, אוטובוס, מסעדה תעשו לעצמכם טובה תזמניו מתופפים.

אני מאחלת לכם הרבה הצלחה,

שלכם שרית בר יוסף

0529-772-809

3 תגובות

סגור לתגובות.