"שָׂרוּ" - הפקת אירועים - חברת הפקות

שלום לכולם,

שמי שרית בר יוסף ואני מנהלת את חברת ההפקות "שרו הפקות" המתמחה בארגון וליווי בר מצווה בכותל ובהפקת אירועים במגזר העסקי והציבורי

לעולם ההפקות הגעתי דרך להקת מתופפי המדבר אותה אני מפיקה משנת 2000  מתופפי המדבר הופיעה כמעט בכל מקום אפשרי ואני עמדתי מאחור אחראית על הצד הטכני, לא פעם מצאתי את עצמי תורמת מהידע שצברתי עם השנים ללקוחות שתכננו אירועים כמו חתונה בר מצווה בכותל ואירועים מאירועים שונים.

"שָׂרוּ" - הפקת אירועים - חברת הפקות

עולם ההפקות קסם לי מאוד ועד מהרה מצאתי את עצמי מפיקה אירועים חברתיים משפחתיים ואירועים של חברות וכנסים המחפשים מקומות אקזוטיים כמו המדבר עם תוכן וקונספט לאירוע שלהם.

את הבלוג הזה פתחתי במיוחד לאירועי בר מצווה בכותל בכדי שאוכל להעביר את חוויות בר המצווה בירושלים, דרך סיפורים חיים על הנעשה מאחורי הקלעים, סיפורים אישים או מידע על מתופפים בכותל, צלמים בירושלים וכדו.

ההפקה הראשונה שלי... בר מצווה בכותל

אפשר לומר שלעולם ההפקות הגעתי דרך בר מצווה שנתבקשתי להפיק ליהודים מאוסטרליה שפנו אליי דרך להקת מתופפי המדבר בשעה שהם חיפשו מתופפים, השיחה התגלגלה והפכה להפקה. זו הייתה ההפקה הראשונה שלי, הפקת בר מצווה בכותל עתירת תקציב ואטרקציות, בין היתר  הייתי אחראית להסעות משדה התעופה, על המלון, הדרכה, הסעדה , כל הפרטים הכי קטני סודרו מבעוד מעוד וככה יצאה לדרך ההפקה הראשונה שלי.

המלון המארח נבחר ע"י האורחים, קינג דיויד בירושלים, המשפחה הקרובה שכללה את הסבים והסבתות הגיעו ביום שלישי לישראל וכבר בערב יצאנו לארוחת ערב במסעדת נויה במרכז ירושלים, את היום של מחורת פינינו לקניות אחרונות לפני בר המצווה, של בגדים וציצית ותפילין שנרכשו בישראל לפי בקשת המשפחה. זו הייתה הזדמנות טובה להגיע לרובע היהודי ולצפות במו עינינו כיצד מכנים תפילין ביקור מיוחד ואותנטי אצל כותב סתם, המתמחה בהכנת תפילין.

התקשרו עכשיו
WhatsApp us דברו איתנו עכשיו! whatsapp
דילוג לתוכן